ultram lumigan eye drops tadalafil 20mg
 

Brenda Song Hmong-Thai-American Actress To Star In Facebook Movie, The Social Network

Brenda SongBest known for her roles on the Disney Channel’s hit shows, Asian-American actress Brenda Song will star opposite of Zombieland’s Jesse Eisenberg in the upcoming film about Facebook, The Social Network.

In The Social Network, Brenda plays Christina Lee, one of the early members of the Facebook team who worked with Mark Zuckerberg (Eisenberg). Contrary to what I previously thought, Brenda is not playing Priscilla Chan, Zuckerberg’s longtime girlfriend. Which I may add, Zuckerberg is amongst the growing list of celebrities and people with Asian girlfriends. I won’t go into that whole phenomenon in this post, but take a look at our Yellow Fever post if you get the chance.

Anyhow, I digress. Brenda Song who is the daughter of Hmong father and Thai mother grew up in the Sacramento area of Northern California. Throughout her acting career, Brenda has landed hit roles on a number of Disney Channel shows including Phil of the Future, Pass the Plate, and Hannah Montana to name a few. Now with an opportunity to star on the silver screen, Brenda Song will appear in The Social Network this October.

Unfortunately there’s no Asian Male actors in The Social Network, at least not that I know of. Hopefully they’ll put in a few as a number of Asian Engineers were amongst the first hire of the immensely popular social network.

Take a look at a special sneak preview of the film below:

Picture: Mark Zuckerberg and Girlfriend Priscilla Chan

Mark Zuckerberg and Priscilla Chan

12 Comments on "Brenda Song Hmong-Thai-American Actress To Star In Facebook Movie, The Social Network"

 1. Just simply wished to emphasize Now i’m thrilled I stumbled in your page.|

 2. For most recent news you have to go to see world wide web and on
  internet I found this site as a most excellent web site for most up-to-date updates.

 3. Orjinal Fx15 ile sağlıklı ve bitkisel kilo vermeniz artık hiçte zahmetli değil! Fx 15 in içeriği tamamen bitkisel kökenli karışımlar ile oluşmaktadır. Fx15 sayesinde doğal yönden hiç bir şekilde diyet ve zayıflama uğruna sizi terleticek aletler kullanmadan kilo verebilirsiniz. Sağlığınız için kesinlikle Orjinal fx15 kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Orjinal fx15’in içeriğinde bulunan bitkiler üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Bu ürün hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi Fx15 yorumlar sayfasından diğer kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz. Fx15 kesinlikle bir ilaç değildir. Bu ürünün ilk kez kullanmaya karar verdiyseniz Fx15 kullanımı sayfamızdan, ürünün kullanımı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Zayıflamada en son buluş olan FX15 sizi en hızlı şekilde zayıflatıyor. İnsan ömrünü düşündügümüzde yaklaşık olarak Türkiye de 65 yıl. Bu zaman diliminde her günün ne kadar önemli oldugunu anlayabilirsiniz, fx15 ile zaman kaybı yaşamadan en kısa sürede zayıflıyabilirsiniz. İnternet üzerinde uzun süreli araştırmalarımdan sonra fx15 hakkında insanların neler düşündügünü bulmaya çalıştım. Kullananlar üründen aldıkları verim hakkında çok güzel şeyler yazmışlar bazı yazılar ise neredeyse benimde ürünü kullanmama neden olacaktı. Fakat ben zayıf oldugumdan dolayı kullanamadım. Şimdi zayıflama kararı aldıgınızı varsayıyorum ve zayıflama sihirbazımız fx15 ‘i nereden temin edeceginizi sizlere burada yazacam. fx15 Zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Antioksidan alımı sadece hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir. Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler. Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir.
  * Dolaşımı düzenler.
  * Kolestrolü düşürmeye yardımcıdır.
  Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler. FX15 tok tutucu özelliği ile size doğal diyet yaptırır. Özel bi program uygulamanıza gerek yok ama tatlı – hamur işi gibi şeylere dikkat edersek daha iyi olur. Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile gözler görülür incelme sağlar. Düzenli kullanıma devam ederek ideal kilonuza gelebilirsiniz. FX15’in bir ilaç olmadığını tekrar belirtmek isteriz. İçeriğindeki üzüm ekstresi sindirimi düzenlediği için mide rahatsızlığı gibi bir şikayetiniz varsa daha da fayda sağlayacaktır. Yüksek tansiyonu düşürücü özelliği vardır. FX15’i ideal kilonuza gelinceye kadar kullanmanızı öneririz. Minimum 60 günlük kullanım önerilir. Daha vermeniz gereken kilolar varsa devam edersiniz. Yediklerinize dikkat etmeniz çok güzel. Ama yerleşik yağların vücuttan atılması gittikçe zorlaşır. O yüzden yağları parçalayıp vücuttan atması için FX15’e devam etmenizi öneririz.. Sürekli bir diyeti bırakıp başkasına mı başlıyorsunuz? Peki buna rağmen değil bir kilo 100 gram bile veremiyor musunuz? O halde size önerimiz diyet kelimesini kesinlikle unutup küçük ayrıntılara özen göstererek fazlalıklarınızdan kurtulmanız. Bir dirhem et bin ayıp örter anlayışının tarihte kaldığını hepimiz biliyoruz. Ama dirhem dirhem vererek mutluluk veren bir bedene sahip olmak çok zor değil. Kilo vermek için 50 farklı değişiklikle formda vücuda bir adım daha yaklaşabilir, sağlıklı ve zayıf olmanın tadına varabilirsiniz. fx15 sayesinde fazla kilo ve yağlarınızdan kurtulabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 4. Snaps says:

  Priscilla Chan is the latest in a short line of celebrities to have a Jewish boyfriend.

 5. elvan says:

  heey branda je bent mooi mijn vriend zegt dat beroemde mense nederlands kunen is dat waar?????????????????????????? 928483982 x X

 6. Klewer says:

  This isn’t her chance to be on the silver screen. She has already been in College Road Trip. Not that that did very well but, honestly, neither may this movie. We shall see. I hope it does well for Brenda’s sake.

 7. Will says:

  Hi Haley, thanks for the correction, I’ve updated the post.

  My mistake :-X

 8. HALEY says:

  PRISCALLA CHAN IS NOT IN THE SOCIAL NETWORK SCRIPT. BRENDA SONG POTRAYS A HARVARD UNIVERSITY STUDENT/FEMALE FOUNDER OF FACEBOOK NAMED CHRISTINA LEE.

 9. HALEY says:

  PRISCALLA CHAN IS NOT THE SOCIAL NETWORK SCRIPT. BRENDA SONG POTRAYS A HARVARD UNIVERSITY STUDENT/FEMALE FOUNDER OF FACEBOOK NAMED CHRISTINA LEE.

 10. HALEY says:

  Brenda Song DOES NOT PLAY PRISCILLA CHAN.

  PRISCILLA CHAN DOES NOT APPEAR IN THE SOCIAL NETWORK.

  BRENDA PORTRAYS A HARVARD UNIVERSITY STUDENT/FEMALE FOUNDER OF FACEBOOK.

  THE MOVIE IS HER BREAKTHROUGH MAINSTREAM ADULT AUDIENCES.

Trackbacks for this post

 1. Lyrics by Eminem

Got something to say? Go for it!